| TV Geliri | $29K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $2K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $10K |
| Oyuncu Maaşları | $467K |
| Personel Maaşları | $30K |
| Transfer Amortismanı | $4K |
| Borç Faizi | $31K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $1K |
| Tesis Bakımı | $75K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jul 2027 | $40K | $607K | $-567K | $-3.1M |
| Jun 2027 | $48K | $490K | $-441K | $-2.6M |
| May 2027 | $45K | $527K | $-482K | $-2.1M |
| Apr 2027 | $46K | $462K | $-416K | $-1.6M |
| Mar 2027 | $27K | $425K | $-398K | $-1.2M |
| Feb 2027 | $27K | $510K | $-483K | $-835K |
| Jan 2027 | $28K | $415K | $-388K | $-356K |
| Dec 2026 | $280K | $407K | $-127K | $28K |
| Nov 2026 | $28K | $404K | $-376K | $151K |
| Oct 2026 | $39K | $385K | $-346K | $524K |
| Sep 2026 | $608K | $203K | $405K | $1.0M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $635K |