| TV Geliri | $3.5M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $109K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $1.5M |
| Personel Maaşları | $51K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $678K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Apr 2028 | $3.6M | $2.3M | $1.3M | $20.3M |
| Mar 2028 | $3.7M | $2.7M | $1.1M | $19.0M |
| Feb 2028 | $3.9M | $2.4M | $1.5M | $17.9M |
| Jan 2028 | $3.9M | $2.4M | $1.5M | $16.5M |
| Dec 2027 | $4.4M | $2.4M | $2.0M | $14.9M |
| Nov 2027 | $5.2M | $2.4M | $2.7M | $12.9M |
| Oct 2027 | $3.8M | $3.0M | $798K | $10.2M |
| Sep 2027 | $3.1M | $2.4M | $781K | $9.4M |
| Aug 2027 | $3.3M | $2.5M | $828K | $8.6M |
| Jul 2027 | $3.2M | $2.0M | $1.2M | $7.8M |
| Jun 2027 | $5.6M | $1.9M | $3.7M | $6.6M |
| May 2027 | $3.1M | $1.8M | $1.3M | $2.9M |