| TV Geliri | $1.3M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $51K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $34K |
| Oyuncu Maaşları | $2.5M |
| Personel Maaşları | $87K |
| Transfer Amortismanı | $40K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $17K |
| Tesis Bakımı | $358K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Nov 2026 | $1.4M | $3.0M | $-1.6M | $332K |
| Oct 2026 | $452K | $4.3M | $-3.8M | $1.9M |
| Sep 2026 | $930K | $2.2M | $-1.3M | $5.7M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $8.9M |