| TV Geliri | $1.5M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $115K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $857K |
| Personel Maaşları | $25K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $15K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $155K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jan 2029 | $1.6M | $1.2M | $393K | $-2.7M |
| Dec 2028 | $1.6M | $1.1M | $441K | $-3.1M |
| Nov 2028 | $1.8M | $1.2M | $598K | $-3.5M |
| Oct 2028 | $1.8M | $1.8M | $-32K | $-4.1M |
| Sep 2028 | $2.1M | $1.2M | $907K | $-4.1M |
| Aug 2028 | $1.6M | $1.0M | $613K | $-5.0M |
| Jul 2028 | $1.6M | $1.4M | $235K | $-5.6M |
| Jun 2028 | $2.4M | $1.0M | $1.3M | $-5.8M |
| May 2028 | $1.6M | $1.0M | $593K | $-7.1M |
| Apr 2028 | $1.6M | $1.1M | $568K | $-7.7M |
| Mar 2028 | $1.7M | $1.1M | $595K | $-8.3M |
| Feb 2028 | $1.6M | $1.1M | $506K | $-8.9M |