Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $151K |
| Maç Günü Geliri | $191K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $26K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $244K |
| Personel Maaşları | $63K |
| Tesis Bakımı | $155K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Jul 2033 |
$3.5M |
$14.8M |
$-11.3M |
$76.7M |
| Jun 2033 |
$3.2M |
$524K |
$2.6M |
$88.1M |
| May 2033 |
$365K |
$524K |
$-159K |
$85.5M |
| Apr 2033 |
$363K |
$523K |
$-161K |
$85.6M |
| Mar 2033 |
$815K |
$527K |
$289K |
$85.8M |
| Feb 2033 |
$363K |
$1.7M |
$-1.4M |
$85.5M |
| Jan 2033 |
$3.3M |
$544K |
$2.7M |
$86.9M |
| Dec 2032 |
$1.8M |
$544K |
$1.2M |
$84.1M |
| Nov 2032 |
$1.8M |
$544K |
$1.2M |
$82.9M |
| Oct 2032 |
$1.1M |
$544K |
$518K |
$81.7M |
| Sep 2032 |
$4.0M |
$879K |
$3.1M |
$81.2M |
| Aug 2032 |
$9.2M |
$2.9M |
$6.3M |
$78.1M |