| İsim | Görev | Aktif | Rapor Hazır | Güven | Son Gözlem | Bölgeler |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kristinn Arnason | Baş Scout | 9 | 0 | 43% | 01.06.2027 | İskandinavyaGüney Amerika |
| Scout | 4 | 0 | 65% | 18.01.2027 | ||
| Ari Adalsteinsson | Scout | 2 | 0 | 46% | 01.06.2027 | Doğu Avrupa |
| Kolbeinn Bjarnason | Yardımcı Antrenör | 2 | 0 | 55% | 01.01.2027 | |
| Sigurdur Sigurdsson | Scout | 1 | 0 | 65% | 01.06.2027 |
| Oyuncu | Pozisyon | Yaş | Kulüp | Scout | Kaynak | Durum | Başladı | Son Gözlem | İzlendi | Maç | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Talep | Son Oy | Karar | Risk |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bjarni Guðjón Brynjólfsson | AMC | 23 | FH | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 66 | 70 | 70% | 100% | 180.0K | — | — | İzlemeye Devam | ||
| Ingimar Torbjörnsson Støle | DR | 23 | Valur | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 62 | 65 | 70% | 100% | 135.0K | — | — | İzlemeye Devam | ||
| Ísak Máni Guðjónsson | DC | 22 | IA | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 64 | 69 | 70% | 100% | 90.0K | — | — | İzlemeye Devam | ||
| Johannes Björn Vall | DL | 34 | IA | Sigurdur Sigurdsson | Personel Önerisi | Aktif | 01.06.2027 | 01.06.2027 | 1 | 0 | 60 | 70 | 65% | 100% | 18.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Sverrir Páll Hjaltested | AMC | 27 | FH | Kolbeinn Bjarnason | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 74 | 66 | 55% | 100% | 15.0K | — | — | İzlemeye Devam | |
| Valdimar Þór Ingimundarson | AML | 28 | Vikingur | Kolbeinn Bjarnason | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 61 | 54 | 55% | 100% | 15.3K | — | — | — | |
| Guðmundur Þórarinsson | DL | 35 | IA | Ari Adalsteinsson | Personel Önerisi | Aktif | 01.06.2027 | 01.06.2027 | 1 | 0 | 64 | 60 | 51% | 100% | 7.2K | — | — | — | |
| Gylfi Sigurðsson | AML | 38 | Vikingur | Personel Önerisi | Aktif | 18.01.2027 | 18.01.2027 | 1 | 0 | 49 | 72 | 51% | 100% | 7.2K | — | — | — | ||
| Miska Ylitolva | DR | 23 | SJK | Kristinn Arnason | Personel Önerisi | Aktif | 01.06.2027 | 01.06.2027 | 1 | 0 | 72 | 101 | 48% | 100% | 400.0K | — | — | — | |
| Brooklyn Lyons-Foster | DR | 26 | VPS | Kristinn Arnason | Personel Önerisi | Aktif | 01.06.2027 | 01.06.2027 | 1 | 0 | 72 | 93 | 48% | 100% | 450.0K | — | — | — | |
| Lucas Lingman | DM | 29 | KTP | Kristinn Arnason | Personel Önerisi | Aktif | 01.06.2027 | 01.06.2027 | 1 | 0 | 75 | 87 | 48% | 100% | 550.0K | — | — | — | |
| Kristján Oddur Haagensen | DM | 20 | Valur | Kristinn Arnason | Personel Önerisi | Aktif | 01.06.2027 | 01.06.2027 | 1 | 0 | 53 | 56 | 41% | 100% | 40.0K | — | — | — | |
| Gísli Laxdal | AMR | 26 | IA | Kristinn Arnason | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 63 | 55 | 41% | 100% | 250.0K | — | — | — | |
| Igor Diveev | DC | 28 | CSKA Moscow | Ari Adalsteinsson | Transfer Talebi | Aktif | 02.01.2027 | 02.01.2027 | 1 | 0 | 116 | 123 | 40% | 104% | 8.3M | — | — | — | |
| Andres Ferraresi | FC | 25 | Llaneros | Kristinn Arnason | Transfer Talebi | Aktif | 29.08.2026 | 29.08.2026 | 1 | 0 | 96 | 81 | 40% | 74% | 810.0K | — | — | — | |
| Darwin Moreno | ST | 29 | Zulia | Kristinn Arnason | Transfer Talebi | Aktif | 29.08.2026 | 29.08.2026 | 1 | 0 | 78 | 96 | 40% | 79% | 1.1M | — | — | — | |
| Vladislav Ignatjev | GK | 24 | FC Lahti | Kristinn Arnason | Transfer Talebi | Aktif | 19.08.2026 | 19.08.2026 | 1 | 0 | 96 | 74 | 40% | 70% | 400.0K | — | — | — | |
| Ville Tikkanen | DC | 28 | HJK | Kristinn Arnason | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 66 | 81 | 40% | 67% | 350.0K | — | — | — | Tutum |
| Oyuncu | Pozisyon | Kulüp | Görev | Talep | Öneri | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Risk | Köken |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Vanja Drkušić | DC | Zenit | #10 | — | Al | 116 | 121 | 40% | 103% | 7.3M | Aktif | |
| Ruslan Litvinov | DC | Spartak Moscow | #10 | — | Düşün | 128 | 110 | 40% | 103% | 7.8M | Aktif |
| # | Talep | Pozisyon | Min. GS | Yaş | Maks. Bütçe | Scout | Gözlem | Raporlar | Durum | Rol Profili |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #9 | #61 | GK | 111 | 21–29 | 4.8M | Kristinn Arnason | 0 | 0 | Aktif | T 8.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #11 | #63 | MC | 119 | 21–29 | 4.8M | Sigurdur Sigurdsson | 0 | 0 | Aktif | T 12.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #12 | #64 | ST | 121 | 21–29 | 4.8M | Kristinn Arnason | 0 | 0 | Aktif | T 13.0 · M 10.0 · P 11.0 |
| Scout | Hedef Takım | Bağlı | Son Katılım |
|---|---|---|---|
| Kristinn Arnason | FH U20 | #9, #11, #12 | |
| Ari Adalsteinsson | IA U20 | #9, #11, #12 | |
| Sigurdur Sigurdsson | Keflavik U20 | #9, #11, #12 | |
| Sigurdur Sigurdsson | Vikingur U20 | #9, #11, #12 | |
| Sigurdur Sigurdsson | Stjarnan U20 | #9, #11, #12 |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bjarni Guðjón Brynjólfsson | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ingimar Torbjörnsson Støle | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ísak Máni Guðjónsson | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Johannes Björn Vall | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Sigurdur Sigurdsson | Johannes Björn Vall | Onayla | 0.73 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bjarni Guðjón Brynjólfsson | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ingimar Torbjörnsson Støle | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ísak Máni Guðjónsson | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Johannes Björn Vall | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Sigurdur Sigurdsson | Johannes Björn Vall | Onayla | 0.73 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bjarni Guðjón Brynjólfsson | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ingimar Torbjörnsson Støle | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ísak Máni Guðjónsson | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Johannes Björn Vall | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Sigurdur Sigurdsson | Johannes Björn Vall | Onayla | 0.73 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bjarni Guðjón Brynjólfsson | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ingimar Torbjörnsson Støle | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ísak Máni Guðjónsson | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Johannes Björn Vall | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Sigurdur Sigurdsson | Johannes Björn Vall | Onayla | 0.73 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bjarni Guðjón Brynjólfsson | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ingimar Torbjörnsson Støle | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ísak Máni Guðjónsson | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Johannes Björn Vall | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Sigurdur Sigurdsson | Johannes Björn Vall | Onayla | 0.73 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bjarni Guðjón Brynjólfsson | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ingimar Torbjörnsson Støle | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ísak Máni Guðjónsson | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Johannes Björn Vall | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Sigurdur Sigurdsson | Johannes Björn Vall | Onayla | 0.73 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bjarni Guðjón Brynjólfsson | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ingimar Torbjörnsson Støle | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ísak Máni Guðjónsson | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Johannes Björn Vall | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Sigurdur Sigurdsson | Johannes Björn Vall | Onayla | 0.73 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bjarni Guðjón Brynjólfsson | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ingimar Torbjörnsson Støle | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ísak Máni Guðjónsson | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Johannes Björn Vall | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Sigurdur Sigurdsson | Johannes Björn Vall | Onayla | 0.73 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bjarni Guðjón Brynjólfsson | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ingimar Torbjörnsson Støle | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ísak Máni Guðjónsson | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Johannes Björn Vall | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Sigurdur Sigurdsson | Johannes Björn Vall | Onayla | 0.73 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bjarni Guðjón Brynjólfsson | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ingimar Torbjörnsson Støle | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ísak Máni Guðjónsson | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Johannes Björn Vall | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Sigurdur Sigurdsson | Johannes Björn Vall | Onayla | 0.73 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bjarni Guðjón Brynjólfsson | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ingimar Torbjörnsson Støle | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ísak Máni Guðjónsson | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Johannes Björn Vall | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Sigurdur Sigurdsson | Johannes Björn Vall | Onayla | 0.73 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bjarni Guðjón Brynjólfsson | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ingimar Torbjörnsson Støle | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ísak Máni Guðjónsson | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Johannes Björn Vall | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Sigurdur Sigurdsson | Johannes Björn Vall | Onayla | 0.73 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bjarni Guðjón Brynjólfsson | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ingimar Torbjörnsson Støle | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ísak Máni Guðjónsson | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Johannes Björn Vall | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Sigurdur Sigurdsson | Johannes Björn Vall | Onayla | 0.73 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bjarni Guðjón Brynjólfsson | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ingimar Torbjörnsson Støle | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ísak Máni Guðjónsson | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Sverrir Páll Hjaltested | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jón Sölvi Símonarson | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Óli Valur Ómarsson | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bjarni Guðjón Brynjólfsson | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ingimar Torbjörnsson Støle | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ísak Máni Guðjónsson | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Sverrir Páll Hjaltested | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Hörður Ingi Gunnarsson | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jón Sölvi Símonarson | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Óli Valur Ómarsson | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bjarni Guðjón Brynjólfsson | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ingimar Torbjörnsson Støle | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ísak Máni Guðjónsson | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Sverrir Páll Hjaltested | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Hörður Ingi Gunnarsson | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Þórður Sveinn Einarsson | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Son Kulüp | Pozisyon | Grup | GS | PS | Güven | Ücret | Son Görülme | Resmi | Hazırlık |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Matheus Soares | KR | ST | Forvet | 122 | 137 | 95% | 9.1M | 25.09.2027 | 22 | 1 |
| Alasana Yirajang | KR | AMR | Orta Saha | 91 | 113 | 95% | 1.6M | 22.05.2027 | 15 | 0 |
| Lucas Lingman | Vikingur | DM | Defans | 75 | 87 | 48% | 550.0K | 26.09.2026 | 1 | 0 |
| Brooklyn Lyons-Foster | FH | DR | Defans | 72 | 93 | 48% | 450.0K | 12.09.2026 | 1 | 0 |
| Miska Ylitolva | Valur | DR | Defans | 72 | 101 | 48% | 400.0K | 22.08.2026 | 1 | 0 |
| # | Pozisyon | Öncelik | Sebep | Min. GS | İdeal GS | Yaş | Bütçe | Durum | Hedef | Yönetim |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #62 | DL | Önemli | Kalite Artışı | 116 | 129 | 21–29 | 4.8M | Listede | Vanja Drkušić | ✓ |
| #61 | GK | Önemli | Kalite Artışı | 111 | 124 | 21–29 | 4.8M | İzlemede | — | — |
| #63 | MC | Önemli | Kalite Artışı | 119 | 132 | 21–29 | 4.8M | İzlemede | — | — |
| #64 | ST | Önemli | Kalite Artışı | 121 | 134 | 21–29 | 4.8M | İzlemede | — | — |