| TV Geliri | $4.3M |
| Sıralama TV Bonusu | $426K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $172K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $5.2M |
| Personel Maaşları | $73K |
| Transfer Amortismanı | $648K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $82K |
| Tesis Bakımı | $1.1M |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jan 2028 | $6.6M | $7.1M | $-508K | $128.9M |
| Dec 2027 | $5.2M | $7.1M | $-1.8M | $128.7M |
| Nov 2027 | $5.2M | $7.0M | $-1.8M | $129.9M |
| Oct 2027 | $5.2M | $7.4M | $-2.2M | $131.1M |
| Sep 2027 | $6.1M | $7.1M | $-964K | $132.6M |
| Aug 2027 | $5.6M | $6.8M | $-1.2M | $132.9M |
| Jul 2027 | $16.8M | $4.8M | $12.1M | $133.4M |
| Jun 2027 | $5.2M | $5.2M | $-77K | $120.7M |
| May 2027 | $5.1M | $5.2M | $-61K | $120.2M |
| Apr 2027 | $5.0M | $5.1M | $-95K | $119.6M |
| Mar 2027 | $5.2M | $5.3M | $-41K | $119.0M |
| Feb 2027 | $6.0M | $6.4M | $-346K | $118.4M |