Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $152K |
| Maç Günü Geliri | $249K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $24K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $402K |
| Personel Maaşları | $63K |
| Tesis Bakımı | $115K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Aug 2027 |
$586K |
$648K |
$-62K |
$10.0M |
| Jul 2027 |
$11.0M |
$1.6M |
$9.3M |
$10.1M |
| Jun 2027 |
$423K |
$560K |
$-137K |
$710K |
| May 2027 |
$424K |
$560K |
$-136K |
$847K |
| Apr 2027 |
$426K |
$560K |
$-134K |
$983K |
| Mar 2027 |
$577K |
$691K |
$-115K |
$1.1M |
| Feb 2027 |
$773K |
$607K |
$165K |
$1.2M |
| Jan 2027 |
$446K |
$691K |
$-245K |
$1.1M |
| Dec 2026 |
$425K |
$691K |
$-266K |
$1.3M |
| Nov 2026 |
$425K |
$691K |
$-266K |
$1.6M |
| Oct 2026 |
$424K |
$776K |
$-352K |
$1.8M |
| Sep 2026 |
$2.8M |
$771K |
$2.0M |
$2.2M |