| TV Geliri | $3.1M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $109K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $905K |
| Personel Maaşları | $49K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $706K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jul 2027 | $3.2M | $1.7M | $1.6M | $13.1M |
| Jun 2027 | $5.6M | $1.5M | $4.2M | $11.5M |
| May 2027 | $3.2M | $1.4M | $1.7M | $7.3M |
| Apr 2027 | $3.1M | $1.4M | $1.7M | $5.6M |
| Mar 2027 | $3.2M | $1.5M | $1.8M | $3.9M |
| Feb 2027 | $1.6M | $1.2M | $390K | $2.2M |
| Jan 2027 | $1.5M | $1.2M | $334K | $1.8M |
| Dec 2026 | $1.5M | $1.2M | $311K | $1.4M |
| Nov 2026 | $504K | $1.0M | $-512K | $1.1M |
| Oct 2026 | $484K | $1.2M | $-739K | $1.6M |
| Sep 2026 | $98K | $891K | $-793K | $2.4M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $3.2M |