| TV Geliri | $2K |
| Sıralama TV Bonusu | $182 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $686 |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $2K |
| Oyuncu Maaşları | $163K |
| Personel Maaşları | $4K |
| Transfer Amortismanı | $5K |
| Borç Faizi | $129K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $29K |
| Tesis Bakımı | $70K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Aug 2029 | $4K | $399K | $-394K | $-8.8M |
| Jul 2029 | $37K | $385K | $-348K | $-8.4M |
| Jun 2029 | $3K | $349K | $-346K | $-8.0M |
| May 2029 | $3K | $690K | $-687K | $-7.7M |
| Apr 2029 | $3K | $338K | $-335K | $-7.0M |
| Mar 2029 | $3K | $333K | $-330K | $-6.7M |
| Feb 2029 | $3K | $328K | $-325K | $-6.4M |
| Jan 2029 | $3K | $607K | $-604K | $-6.0M |
| Dec 2028 | $3K | $314K | $-311K | $-5.4M |
| Nov 2028 | $3K | $310K | $-307K | $-5.1M |
| Oct 2028 | $7K | $341K | $-334K | $-4.8M |
| Sep 2028 | $103K | $320K | $-217K | $-4.5M |