| TV Geliri | $966K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $50K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $373K |
| Personel Maaşları | $23K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $322K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Dec 2027 | $1.0M | $718K | $299K | $8.8M |
| Nov 2027 | $1.0M | $705K | $320K | $8.5M |
| Oct 2027 | $1.0M | $764K | $250K | $8.1M |
| Sep 2027 | $999K | $672K | $327K | $7.9M |
| Aug 2027 | $280K | $559K | $-279K | $7.6M |
| Jul 2027 | $283K | $556K | $-273K | $7.8M |
| Jun 2027 | $285K | $565K | $-280K | $8.1M |
| May 2027 | $287K | $756K | $-469K | $8.4M |
| Apr 2027 | $316K | $542K | $-226K | $8.9M |
| Mar 2027 | $76K | $489K | $-413K | $9.1M |
| Feb 2027 | $52K | $492K | $-439K | $9.5M |
| Jan 2027 | $2.1M | $461K | $1.6M | $9.9M |