| TV Geliri | $176K |
| Sıralama TV Bonusu | $18K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $10K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $9K |
| Oyuncu Maaşları | $585K |
| Personel Maaşları | $29K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $9K |
| Tesis Bakımı | $343K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| May 2027 | $230K | $965K | $-735K | $38.9M |
| Apr 2027 | $224K | $919K | $-695K | $39.7M |
| Mar 2027 | $220K | $1.2M | $-977K | $40.4M |
| Feb 2027 | $249K | $1.6M | $-1.4M | $41.3M |
| Jan 2027 | $4.5M | $914K | $3.6M | $42.7M |
| Dec 2026 | $8.0M | $901K | $7.1M | $39.1M |
| Nov 2026 | $9.1M | $807K | $8.3M | $32.0M |
| Oct 2026 | $3.9M | $887K | $3.1M | $23.7M |
| Sep 2026 | $18.8M | $633K | $18.1M | $20.7M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $2.5M |