| TV Geliri | $235K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $17K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $399K |
| Personel Maaşları | $23K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $119K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $175K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Dec 2027 | $252K | $717K | $-465K | $-8.1M |
| Nov 2027 | $253K | $784K | $-530K | $-7.6M |
| Oct 2027 | $260K | $713K | $-453K | $-7.1M |
| Sep 2027 | $266K | $679K | $-412K | $-6.6M |
| Aug 2027 | $52K | $700K | $-647K | $-6.2M |
| Jul 2027 | $52K | $794K | $-741K | $-5.6M |
| Jun 2027 | $59K | $829K | $-770K | $-4.8M |
| May 2027 | $53K | $842K | $-789K | $-4.0M |
| Apr 2027 | $52K | $639K | $-587K | $-3.3M |
| Mar 2027 | $52K | $607K | $-556K | $-2.7M |
| Feb 2027 | $63K | $651K | $-588K | $-2.1M |
| Jan 2027 | $254K | $726K | $-472K | $-1.5M |