| TV Geliri | $3.2M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $211K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $401K |
| Oyuncu Maaşları | $3.2M |
| Personel Maaşları | $57K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $568K |
| Tesis Bakımı | $787K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Nov 2027 | $3.8M | $4.6M | $-808K | $28.8M |
| Oct 2027 | $4.0M | $5.1M | $-1.1M | $29.6M |
| Sep 2027 | $4.0M | $5.2M | $-1.1M | $30.7M |
| Aug 2027 | $4.0M | $4.3M | $-366K | $31.8M |
| Jul 2027 | $3.5M | $6.0M | $-2.6M | $32.2M |
| Jun 2027 | $3.5M | $4.3M | $-870K | $34.7M |
| May 2027 | $3.4M | $4.6M | $-1.2M | $35.6M |
| Apr 2027 | $4.4M | $4.0M | $389K | $36.8M |
| Mar 2027 | $3.8M | $3.9M | $-99K | $36.4M |
| Feb 2027 | $5.2M | $4.7M | $466K | $36.5M |
| Jan 2027 | $9.9M | $4.0M | $5.8M | $36.0M |
| Dec 2026 | $4.8M | $4.0M | $850K | $30.2M |