| TV Geliri | $788 |
| Sıralama TV Bonusu | $78 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $45 |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $25K |
| Oyuncu Maaşları | $62K |
| Personel Maaşları | $24K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $423 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $5K |
| Tesis Bakımı | $85K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Sep 2026 | $26K | $177K | $-151K | $-51K |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $100K |