| TV Geliri | $5.4M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $189K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $4.8M |
| Personel Maaşları | $53K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $737K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jun 2027 | $5.6M | $5.6M | $-41K | $19.3M |
| May 2027 | $4.9M | $6.0M | $-1.1M | $19.4M |
| Apr 2027 | $5.0M | $5.7M | $-664K | $20.5M |
| Mar 2027 | $6.1M | $5.7M | $400K | $21.1M |
| Feb 2027 | $5.6M | $6.4M | $-851K | $20.7M |
| Jan 2027 | $11.1M | $5.4M | $5.7M | $21.6M |
| Dec 2026 | $7.0M | $5.3M | $1.7M | $15.9M |
| Nov 2026 | $7.6M | $5.1M | $2.5M | $14.2M |
| Oct 2026 | $3.2M | $5.5M | $-2.4M | $11.7M |
| Sep 2026 | $7.2M | $2.0M | $5.1M | $14.0M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $8.9M |