| TV Geliri | $2.7M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $102K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $1.8M |
| Personel Maaşları | $22K |
| Transfer Amortismanı | $3K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $657K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Aug 2028 | $2.8M | $2.5M | $265K | $16.6M |
| Jul 2028 | $2.8M | $1.6M | $1.3M | $16.4M |
| Jun 2028 | $5.1M | $2.0M | $3.1M | $15.1M |
| May 2028 | $2.8M | $2.9M | $-142K | $12.0M |
| Apr 2028 | $2.8M | $2.4M | $411K | $12.2M |
| Mar 2028 | $3.5M | $2.2M | $1.2M | $11.7M |
| Feb 2028 | $3.7M | $2.1M | $1.6M | $10.5M |
| Jan 2028 | $3.0M | $2.0M | $1.0M | $8.9M |
| Dec 2027 | $2.9M | $2.4M | $495K | $7.9M |
| Nov 2027 | $2.9M | $2.3M | $657K | $7.4M |
| Oct 2027 | $2.9M | $2.9M | $-79K | $6.7M |
| Sep 2027 | $2.9M | $2.1M | $812K | $6.8M |