| TV Geliri | $1.6M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $486K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $2K |
| Oyuncu Maaşları | $2.1M |
| Personel Maaşları | $58K |
| Transfer Amortismanı | $30K |
| Borç Faizi | $13K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $616K |
| Tesis Bakımı | $195K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jan 2028 | $2.1M | $3.2M | $-1.1M | $-3.3M |
| Dec 2027 | $1.9M | $3.0M | $-1.0M | $-2.3M |
| Nov 2027 | $2.1M | $3.0M | $-915K | $-1.3M |
| Oct 2027 | $2.2M | $2.9M | $-682K | $-387K |
| Sep 2027 | $2.4M | $2.9M | $-491K | $266K |
| Aug 2027 | $2.3M | $2.4M | $-187K | $728K |
| Jul 2027 | $2.3M | $3.0M | $-780K | $885K |
| Jun 2027 | $3.1M | $3.6M | $-499K | $1.6M |
| May 2027 | $3.5M | $4.6M | $-1.0M | $2.1M |
| Apr 2027 | $3.2M | $4.1M | $-863K | $3.1M |
| Mar 2027 | $3.5M | $4.0M | $-517K | $3.9M |
| Feb 2027 | $3.4M | $4.1M | $-632K | $4.4M |