| TV Geliri | $57K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $43K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $759K |
| Personel Maaşları | $43K |
| Transfer Amortismanı | $562 |
| Borç Faizi | $154K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $105K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Sep 2027 | $99K | $1.1M | $-963K | $-10.4M |
| Aug 2027 | $99K | $1.1M | $-996K | $-9.5M |
| Jul 2027 | $99K | $881K | $-782K | $-8.5M |
| Jun 2027 | $158K | $1.0M | $-892K | $-7.7M |
| May 2027 | $123K | $1.1M | $-1.0M | $-6.8M |
| Apr 2027 | $123K | $2.0M | $-1.9M | $-5.8M |
| Mar 2027 | $42K | $840K | $-798K | $-3.9M |
| Feb 2027 | $39K | $829K | $-790K | $-3.1M |
| Jan 2027 | $34K | $877K | $-842K | $-2.3M |
| Dec 2026 | $35K | $768K | $-733K | $-1.5M |
| Nov 2026 | $36K | $763K | $-727K | $-732K |
| Oct 2026 | $37K | $1.4M | $-1.3M | $-5K |