Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $48K |
| Maç Günü Geliri | $147K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $7K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $266K |
| Personel Maaşları | $51K |
| Tesis Bakımı | $145K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Mar 2031 |
$202K |
$505K |
$-303K |
$-468K |
| Feb 2031 |
$1.7M |
$465K |
$1.2M |
$-165K |
| Jan 2031 |
$203K |
$532K |
$-329K |
$-1.4M |
| Dec 2030 |
$204K |
$465K |
$-261K |
$-1.1M |
| Nov 2030 |
$203K |
$465K |
$-262K |
$-812K |
| Oct 2030 |
$203K |
$465K |
$-261K |
$-550K |
| Sep 2030 |
$216K |
$474K |
$-257K |
$-289K |
| Aug 2030 |
$645K |
$485K |
$160K |
$-32K |
| Jul 2030 |
$1.3M |
$507K |
$759K |
$-191K |
| Jun 2030 |
$2.3M |
$483K |
$1.8M |
$-950K |
| May 2030 |
$205K |
$483K |
$-278K |
$-2.8M |
| Apr 2030 |
$204K |
$485K |
$-280K |
$-2.5M |