Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $588K |
| Maç Günü Geliri | $2.8M |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $116K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $930K |
| Personel Maaşları | $76K |
| Tesis Bakımı | $215K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Aug 2030 |
$7.1M |
$1.2M |
$5.9M |
$376.0M |
| Jul 2030 |
$59.1M |
$13.1M |
$46.0M |
$370.1M |
| Jun 2030 |
$34.1M |
$1.0M |
$33.1M |
$324.1M |
| May 2030 |
$3.5M |
$1.0M |
$2.4M |
$291.0M |
| Apr 2030 |
$3.5M |
$1.0M |
$2.5M |
$288.6M |
| Mar 2030 |
$3.5M |
$1.0M |
$2.5M |
$286.1M |
| Feb 2030 |
$36.6M |
$14.9M |
$21.7M |
$283.6M |
| Jan 2030 |
$8.6M |
$1.3M |
$7.3M |
$261.9M |
| Dec 2029 |
$3.5M |
$1.3M |
$2.2M |
$254.6M |
| Nov 2029 |
$3.5M |
$1.3M |
$2.2M |
$252.4M |
| Oct 2029 |
$3.5M |
$1.3M |
$2.2M |
$250.2M |
| Sep 2029 |
$3.5M |
$12.2M |
$-8.8M |
$248.0M |