| TV Geliri | $2.1M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $122K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $219K |
| Oyuncu Maaşları | $3.2M |
| Personel Maaşları | $75K |
| Transfer Amortismanı | $89K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $402K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Nov 2026 | $3.8M | $3.7M | $104K | $6.6M |
| Oct 2026 | $1.6M | $4.1M | $-2.6M | $6.4M |
| Sep 2026 | $3.8M | $3.4M | $466K | $9.1M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $12.7M |