| TV Geliri | $5.0M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $426K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $3.2M |
| Personel Maaşları | $39K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $772K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jul 2027 | $5.5M | $4.0M | $1.4M | $34.9M |
| Jun 2027 | $12.0M | $4.1M | $7.9M | $33.5M |
| May 2027 | $5.6M | $4.3M | $1.3M | $25.6M |
| Apr 2027 | $5.5M | $4.8M | $774K | $24.3M |
| Mar 2027 | $5.5M | $4.2M | $1.3M | $23.5M |
| Feb 2027 | $2.3M | $4.3M | $-2.0M | $22.2M |
| Jan 2027 | $2.8M | $4.1M | $-1.3M | $24.2M |
| Dec 2026 | $992K | $4.0M | $-3.0M | $25.5M |
| Nov 2026 | $1.2M | $4.0M | $-2.9M | $28.4M |
| Oct 2026 | $1.2M | $5.4M | $-4.2M | $31.3M |
| Sep 2026 | $17.7M | $3.9M | $13.9M | $35.5M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $21.6M |