| TV Geliri | $1.4M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $542K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $5.6M |
| Personel Maaşları | $93K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $207K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $215K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jul 2027 | $1.9M | $6.1M | $-4.1M | $-34.8M |
| Jun 2027 | $3.5M | $8.5M | $-5.1M | $-30.7M |
| May 2027 | $2.2M | $7.5M | $-5.3M | $-25.6M |
| Apr 2027 | $2.3M | $10.3M | $-7.9M | $-20.3M |
| Mar 2027 | $2.2M | $7.5M | $-5.3M | $-12.4M |
| Feb 2027 | $2.4M | $7.1M | $-4.8M | $-7.1M |
| Jan 2027 | $2.5M | $7.2M | $-4.7M | $-2.3M |
| Dec 2026 | $2.4M | $7.6M | $-5.2M | $2.4M |
| Nov 2026 | $1.2M | $7.4M | $-6.2M | $7.6M |
| Oct 2026 | $1.4M | $11.0M | $-9.7M | $13.8M |
| Sep 2026 | $1.4M | $9.7M | $-8.3M | $23.5M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $31.8M |