| TV Geliri | $723K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $146K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $1.8M |
| Personel Maaşları | $91K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $350K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Nov 2026 | $869K | $2.2M | $-1.3M | $4.3M |
| Oct 2026 | $255K | $3.6M | $-3.3M | $5.6M |
| Sep 2026 | $294K | $1.5M | $-1.2M | $8.9M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $10.2M |