| TV Geliri | $154K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $51K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $143K |
| Personel Maaşları | $0 |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $305K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $70K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Aug 2030 | $205K | $519K | $-314K | $-20.7M |
| Jul 2030 | $211K | $504K | $-292K | $-20.4M |
| Jun 2030 | $203K | $557K | $-354K | $-20.1M |
| May 2030 | $203K | $494K | $-291K | $-19.7M |
| Apr 2030 | $200K | $492K | $-292K | $-19.4M |
| Mar 2030 | $199K | $487K | $-288K | $-19.1M |
| Feb 2030 | $196K | $483K | $-287K | $-18.8M |
| Jan 2030 | $194K | $1.4M | $-1.2M | $-18.6M |
| Dec 2029 | $62K | $484K | $-422K | $-17.4M |
| Nov 2029 | $53K | $483K | $-430K | $-17.0M |
| Oct 2029 | $72K | $552K | $-480K | $-16.5M |
| Sep 2029 | $54K | $469K | $-415K | $-16.1M |