| TV Geliri | $6.1M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $407K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $42K |
| Oyuncu Maaşları | $4.3M |
| Personel Maaşları | $117K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $798K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Mar 2027 | $6.5M | $5.2M | $1.3M | $29.8M |
| Feb 2027 | $6.5M | $5.0M | $1.5M | $28.5M |
| Jan 2027 | $6.2M | $5.0M | $1.2M | $27.0M |
| Dec 2026 | $6.4M | $5.0M | $1.4M | $25.9M |
| Nov 2026 | $2.3M | $4.7M | $-2.4M | $24.5M |
| Oct 2026 | $2.3M | $4.9M | $-2.5M | $26.8M |
| Sep 2026 | $2.3M | $4.7M | $-2.4M | $29.4M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $31.8M |