| TV Geliri | $3.8M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $133K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $4.9M |
| Personel Maaşları | $85K |
| Transfer Amortismanı | $150K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $55K |
| Tesis Bakımı | $771K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Feb 2028 | $3.9M | $6.0M | $-2.0M | $50.8M |
| Jan 2028 | $8.0M | $5.9M | $2.1M | $52.6M |
| Dec 2027 | $11.6M | $5.9M | $5.6M | $50.4M |
| Nov 2027 | $10.8M | $6.0M | $4.8M | $44.6M |
| Oct 2027 | $10.4M | $7.1M | $3.3M | $39.7M |
| Sep 2027 | $19.9M | $5.9M | $14.1M | $36.3M |
| Aug 2027 | $5.3M | $5.2M | $147K | $22.1M |
| Jul 2027 | $5.3M | $4.9M | $396K | $21.8M |
| Jun 2027 | $19.5M | $4.7M | $14.7M | $21.2M |
| May 2027 | $5.2M | $5.2M | $47K | $6.3M |
| Apr 2027 | $5.2M | $5.5M | $-321K | $6.1M |
| Mar 2027 | $5.3M | $4.9M | $368K | $6.3M |