Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $46K |
| Maç Günü Geliri | $13K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $6K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $153K |
| Personel Maaşları | $37K |
| Tesis Bakımı | $135K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Aug 2036 |
$1.3M |
$325K |
$940K |
$25.8M |
| Jul 2036 |
$89K |
$320K |
$-231K |
$24.9M |
| Jun 2036 |
$65K |
$320K |
$-254K |
$25.1M |
| May 2036 |
$66K |
$320K |
$-254K |
$25.3M |
| Apr 2036 |
$65K |
$320K |
$-254K |
$25.6M |
| Mar 2036 |
$65K |
$320K |
$-255K |
$25.9M |
| Feb 2036 |
$12.3M |
$319K |
$11.9M |
$26.1M |
| Jan 2036 |
$3.0M |
$315K |
$2.7M |
$14.2M |
| Dec 2035 |
$65K |
$315K |
$-250K |
$11.5M |
| Nov 2035 |
$64K |
$315K |
$-251K |
$11.7M |
| Oct 2035 |
$64K |
$315K |
$-251K |
$12.0M |
| Sep 2035 |
$65K |
$315K |
$-250K |
$12.2M |