| TV Geliri | $21K |
| Sıralama TV Bonusu | $2K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $1K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $217K |
| Personel Maaşları | $47K |
| Transfer Amortismanı | $2K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $65K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jan 2027 | $58K | $331K | $-272K | $3.2M |
| Dec 2026 | $200K | $321K | $-120K | $3.5M |
| Nov 2026 | $27K | $320K | $-293K | $3.6M |
| Oct 2026 | $1.5M | $360K | $1.1M | $3.9M |
| Sep 2026 | $1.1M | $169K | $928K | $2.7M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $1.9M |