| TV Geliri | $1.2M |
| Sıralama TV Bonusu | $118K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $31K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $98K |
| Oyuncu Maaşları | $913K |
| Personel Maaşları | $37K |
| Transfer Amortismanı | $4K |
| Borç Faizi | $20K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $115K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Oct 2027 | $1.6M | $1.1M | $462K | $-3.3M |
| Sep 2027 | $1.0M | $927K | $79K | $-3.8M |
| Aug 2027 | $960K | $1.1M | $-96K | $-3.9M |
| Jul 2027 | $976K | $1.1M | $-94K | $-3.8M |
| Jun 2027 | $2.3M | $1.0M | $1.2M | $-3.7M |
| May 2027 | $970K | $1.2M | $-227K | $-4.9M |
| Apr 2027 | $981K | $1.6M | $-634K | $-4.7M |
| Mar 2027 | $342K | $1.4M | $-1.0M | $-4.1M |
| Feb 2027 | $377K | $1.2M | $-776K | $-3.0M |
| Jan 2027 | $331K | $1.1M | $-781K | $-2.3M |
| Dec 2026 | $338K | $980K | $-642K | $-1.5M |
| Nov 2026 | $124K | $981K | $-857K | $-858K |