| TV Geliri | $1.8M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $486K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $1.7M |
| Oyuncu Maaşları | $3.6M |
| Personel Maaşları | $55K |
| Transfer Amortismanı | $4K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $959K |
| Tesis Bakımı | $713K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Feb 2028 | $4.0M | $5.3M | $-1.3M | $8.9M |
| Jan 2028 | $3.3M | $4.6M | $-1.3M | $10.3M |
| Dec 2027 | $3.1M | $4.6M | $-1.6M | $11.6M |
| Nov 2027 | $3.4M | $4.7M | $-1.3M | $13.2M |
| Oct 2027 | $3.6M | $6.1M | $-2.5M | $14.5M |
| Sep 2027 | $7.4M | $6.0M | $1.4M | $17.0M |
| Aug 2027 | $6.1M | $4.6M | $1.5M | $15.6M |
| Jul 2027 | $5.8M | $5.8M | $20K | $14.1M |
| Jun 2027 | $14.0M | $3.9M | $10.1M | $14.1M |
| May 2027 | $6.0M | $4.0M | $2.0M | $4.0M |
| Apr 2027 | $5.9M | $7.2M | $-1.3M | $1.9M |
| Mar 2027 | $6.0M | $3.9M | $2.1M | $3.2M |