Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $75K |
| Maç Günü Geliri | $134K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $12K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $237K |
| Personel Maaşları | $71K |
| Tesis Bakımı | $165K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Mar 2031 |
$1.4M |
$473K |
$974K |
$26.7M |
| Feb 2031 |
$1.5M |
$479K |
$974K |
$25.8M |
| Jan 2031 |
$1.9M |
$479K |
$1.4M |
$24.8M |
| Dec 2030 |
$2.6M |
$479K |
$2.1M |
$23.4M |
| Nov 2030 |
$2.6M |
$479K |
$2.1M |
$21.2M |
| Oct 2030 |
$1.4M |
$479K |
$943K |
$19.1M |
| Sep 2030 |
$3.9M |
$2.0M |
$1.8M |
$18.1M |
| Aug 2030 |
$531K |
$1.6M |
$-1.0M |
$16.3M |
| Jul 2030 |
$407K |
$3.3M |
$-2.9M |
$17.4M |
| Jun 2030 |
$1.6M |
$868K |
$740K |
$20.3M |
| May 2030 |
$221K |
$868K |
$-647K |
$19.5M |
| Apr 2030 |
$222K |
$869K |
$-647K |
$20.2M |