| TV Geliri | $1.2M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $58K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $32K |
| Oyuncu Maaşları | $1.7M |
| Personel Maaşları | $83K |
| Transfer Amortismanı | $9K |
| Borç Faizi | $32K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $112K |
| Tesis Bakımı | $225K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| May 2027 | $1.3M | $2.1M | $-843K | $-5.7M |
| Apr 2027 | $316K | $2.1M | $-1.8M | $-4.9M |
| Mar 2027 | $345K | $2.1M | $-1.8M | $-3.1M |
| Feb 2027 | $896K | $2.0M | $-1.1M | $-1.3M |
| Jan 2027 | $2.7M | $2.0M | $663K | $-213K |
| Dec 2026 | $327K | $2.0M | $-1.6M | $-884K |
| Nov 2026 | $327K | $2.0M | $-1.6M | $748K |
| Oct 2026 | $359K | $2.7M | $-2.3M | $2.4M |
| Sep 2026 | $539K | $1.7M | $-1.2M | $4.7M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $6.3M |