| TV Geliri | $55K |
| Sıralama TV Bonusu | $11K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $3K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $8K |
| Oyuncu Maaşları | $375K |
| Personel Maaşları | $38K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $3K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $4K |
| Tesis Bakımı | $85K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Nov 2026 | $88K | $505K | $-417K | $-433K |
| Oct 2026 | $15K | $501K | $-486K | $-16K |
| Sep 2026 | $141K | $306K | $-165K | $470K |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $635K |