| TV Geliri | $20K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $1K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $479K |
| Personel Maaşları | $29K |
| Transfer Amortismanı | $2K |
| Borç Faizi | $82K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $5K |
| Tesis Bakımı | $125K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Oct 2027 | $22K | $722K | $-700K | $-5.6M |
| Sep 2027 | $22K | $626K | $-605K | $-4.9M |
| Aug 2027 | $79K | $508K | $-429K | $-4.3M |
| Jul 2027 | $32K | $513K | $-481K | $-3.8M |
| Jun 2027 | $30K | $537K | $-507K | $-3.4M |
| May 2027 | $28K | $606K | $-578K | $-2.9M |
| Apr 2027 | $29K | $527K | $-498K | $-2.3M |
| Mar 2027 | $22K | $482K | $-460K | $-1.8M |
| Feb 2027 | $34K | $498K | $-464K | $-1.3M |
| Jan 2027 | $22K | $475K | $-453K | $-871K |
| Dec 2026 | $133K | $431K | $-298K | $-420K |
| Nov 2026 | $22K | $428K | $-406K | $-124K |