| TV Geliri | $5.5M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $407K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $940K |
| Oyuncu Maaşları | $6.6M |
| Personel Maaşları | $31K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $44K |
| Tesis Bakımı | $827K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Aug 2028 | $6.8M | $7.5M | $-670K | $44.4M |
| Jul 2028 | $6.0M | $6.9M | $-854K | $45.0M |
| Jun 2028 | $18.2M | $7.4M | $10.8M | $45.9M |
| May 2028 | $5.9M | $9.1M | $-3.2M | $35.1M |
| Apr 2028 | $5.9M | $8.7M | $-2.8M | $38.4M |
| Mar 2028 | $5.9M | $6.9M | $-1.1M | $41.1M |
| Feb 2028 | $5.9M | $6.9M | $-1.0M | $42.2M |
| Jan 2028 | $6.3M | $6.8M | $-517K | $43.2M |
| Dec 2027 | $7.7M | $6.8M | $944K | $43.8M |
| Nov 2027 | $6.5M | $7.4M | $-946K | $42.8M |
| Oct 2027 | $7.8M | $7.8M | $16K | $43.8M |
| Sep 2027 | $6.0M | $7.1M | $-1.1M | $43.7M |