Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $92K |
| Maç Günü Geliri | $124K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $15K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $161K |
| Personel Maaşları | $54K |
| Tesis Bakımı | $175K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Aug 2030 |
$460K |
$521K |
$-60K |
$-1.0M |
| Jul 2030 |
$2.5M |
$620K |
$1.9M |
$-974K |
| Jun 2030 |
$232K |
$450K |
$-219K |
$-2.9M |
| May 2030 |
$233K |
$425K |
$-192K |
$-2.7M |
| Apr 2030 |
$233K |
$436K |
$-203K |
$-2.5M |
| Mar 2030 |
$233K |
$436K |
$-203K |
$-2.3M |
| Feb 2030 |
$404K |
$447K |
$-44K |
$-2.1M |
| Jan 2030 |
$232K |
$541K |
$-309K |
$-2.0M |
| Dec 2029 |
$1.0M |
$445K |
$597K |
$-1.7M |
| Nov 2029 |
$231K |
$445K |
$-214K |
$-2.3M |
| Oct 2029 |
$231K |
$445K |
$-214K |
$-2.1M |
| Sep 2029 |
$230K |
$445K |
$-215K |
$-1.9M |