Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $201K |
| Maç Günü Geliri | $25K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $32K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $493K |
| Personel Maaşları | $58K |
| Tesis Bakımı | $135K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Aug 2027 |
$608K |
$1.5M |
$-898K |
$1.0M |
| Jul 2027 |
$357K |
$717K |
$-360K |
$1.9M |
| Jun 2027 |
$256K |
$777K |
$-521K |
$2.3M |
| May 2027 |
$254K |
$777K |
$-523K |
$2.8M |
| Apr 2027 |
$253K |
$777K |
$-524K |
$3.3M |
| Mar 2027 |
$407K |
$792K |
$-385K |
$3.9M |
| Feb 2027 |
$2.2M |
$2.0M |
$159K |
$4.2M |
| Jan 2027 |
$2.7M |
$839K |
$1.8M |
$4.1M |
| Dec 2026 |
$250K |
$839K |
$-589K |
$2.2M |
| Nov 2026 |
$246K |
$839K |
$-593K |
$2.8M |
| Oct 2026 |
$323K |
$834K |
$-511K |
$3.4M |
| Sep 2026 |
$885K |
$765K |
$121K |
$3.9M |