| İsim | Görev | Aktif | Rapor Hazır | Güven | Son Gözlem | Bölgeler |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Joshua Bell | Baş Scout | 7 | 0 | 38% | 31.08.2026 | Batı Avrupa |
| Michael Simmons | Scout | 4 | 0 | 40% | 18.08.2026 | Batı Avrupa |
| Anthony Collins | Scout | 0 | 0 | 0% | ||
| Benjamin Murphy | Scout | 0 | 0 | 0% | ||
| Liam Barnes | Scout | 0 | 0 | 0% | ||
| Liam Turner | Scout | 0 | 0 | 0% | ||
| Michael White | Scout | 0 | 0 | 0% | ||
| Nathan Morris | Scout | 0 | 0 | 0% | ||
| Simon Fisher | Futbol Direktörü | 0 | 0 | 0% |
| Oyuncu | Pozisyon | Yaş | Kulüp | Scout | Kaynak | Durum | Başladı | Son Gözlem | İzlendi | Maç | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Talep | Son Oy | Karar | Risk |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Andres Romo | FL | 23 | Olympique de Marseille | Joshua Bell | Transfer Talebi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 147 | 143 | 40% | 117% | 25.0M | #7 ST | — | — | |
| Oleksandr Zinchenko | DL | 29 | Ajax | Michael Simmons | Transfer Talebi | Aktif | 18.08.2026 | 18.08.2026 | 1 | 0 | 116 | 124 | 40% | 113% | 8.5M | #10 DR | — | — | |
| Achraf Hakimi | DR | 28 | Paris Saint-Germain | Michael Simmons | Transfer Talebi | Aktif | 18.08.2026 | 18.08.2026 | 1 | 0 | 128 | 141 | 40% | 123% | 25.0M | #10 DR | — | — | |
| Matvey Safonov | GK | 27 | Paris Saint-Germain | Joshua Bell | Transfer Talebi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 122 | 129 | 40% | 100% | 13.0M | #9 GK | — | — | |
| Rui Silva | GK | 32 | Sporting CP | Joshua Bell | Transfer Talebi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 115 | 121 | 40% | 100% | 2.0M | #9 GK | — | — | Yaş |
| Nuno Mendes | DL | 24 | Paris Saint-Germain | Joshua Bell | Transfer Talebi | Aktif | 12.08.2026 | 12.08.2026 | 1 | 0 | 138 | 138 | 40% | 123% | 25.0M | #5 DL | — | — | |
| Gonçalo Inácio | DC | 25 | Sporting CP | Joshua Bell | Transfer Talebi | Aktif | 12.08.2026 | 12.08.2026 | 1 | 0 | 106 | 116 | 40% | 103% | 5.5M | #5 DL | — | — | |
| Gabriel | DC | 28 | Arsenal | Michael Simmons | Transfer Talebi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 135 | 135 | 40% | 123% | 44.0M | #6 DL | — | — | |
| Joel Ordóñez | DC | 22 | Club Brugge | Michael Simmons | Transfer Talebi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 114 | 117 | 40% | 102% | 3.1M | #6 DL | — | — | |
| Kai Havertz | AMC | 27 | Arsenal | Joshua Bell | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 112 | 123 | 40% | 107% | 19.0M | #3 AMR | — | — | |
| Merlin Röhl | DM | 24 | Everton | Joshua Bell | Personel Önerisi | Aktif | 31.08.2026 | 31.08.2026 | 1 | 0 | 113 | 135 | 28% | 100% | 8.6M | — | — | — |
| Oyuncu | Pozisyon | Kulüp | Görev | Talep | Öneri | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Risk | Köken |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Matvey Safonov | GK | Paris Saint-Germain | #6 | — | Hemen Al | 122 | 129 | 40% | 100% | 13.0M | Aktif | |
| Nuno Mendes | DL | Paris Saint-Germain | #3 | — | Al | 138 | 138 | 40% | 123% | 25.0M | Aktif | |
| Gabriel | DC | Arsenal | #4 | — | Al | 135 | 135 | 40% | 123% | 44.0M | Aktif | |
| Achraf Hakimi | DR | Paris Saint-Germain | #7 | — | Al | 128 | 141 | 40% | 123% | 25.0M | Aktif | |
| Rui Silva | GK | Sporting CP | #6 | — | Al | 115 | 121 | 40% | 100% | 2.0M | Yaş | Aktif |
| Joel Ordóñez | DC | Club Brugge | #4 | — | Al | 114 | 117 | 40% | 102% | 3.1M | Aktif | |
| Andres Romo | FL | Olympique de Marseille | #5 | — | Düşün | 147 | 143 | 40% | 117% | 25.0M | Aktif | |
| Oleksandr Zinchenko | DL | Ajax | #7 | — | Düşün | 116 | 124 | 40% | 113% | 8.5M | Aktif |
| # | Talep | Pozisyon | Min. GS | Yaş | Maks. Bütçe | Scout | Gözlem | Raporlar | Durum | Rol Profili |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #8 | #13 | MC | 145 | 21–29 | 6.0M | Joshua Bell | 0 | 0 | Aktif | T 12.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #9 | #14 | ST | 147 | 21–29 | 6.0M | Michael Simmons | 0 | 0 | Aktif | T 13.0 · M 10.0 · P 11.0 |
| Scout | Hedef Takım | Bağlı | Son Katılım |
|---|---|---|---|
| Michael Simmons | Middlesbrough U20 | #8, #9 | |
| Michael Simmons | Birmingham City U20 | #5, #7 | |
| Anthony Collins | Brentford U20 | #5 | |
| Joshua Bell | Ipswich Town U20 | #5, #7 | |
| Michael Simmons | Burnley U20 | #5, #6, #7 | |
| Anthony Collins | Crystal Palace U20 | #3, #4 | |
| Michael Simmons | Derby County U20 | #3 | |
| Joshua Bell | Blackburn Rovers U20 | #5 | |
| Michael Simmons | Bolton Wanderers U20 | #5 | |
| Anthony Collins | Bristol City U20 | #5, #7 | |
| Joshua Bell | Queens Park Rangers U20 | #8, #9 | |
| Anthony Collins | Reading U20 | #8, #9 |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Soungoutou Magassa | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 1.19 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Souza | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 1.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Stefan Ortega | İzlemeye Devam | — | 0.67 | — | — | 0.20 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Nathan Morris | Stefan Ortega | Onayla | 0.67 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Soungoutou Magassa | Reddet | — | -0.84 | — | — | 1.50 | 10.41 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Souza | Reddet | — | -0.84 | — | — | 1.50 | 9.11 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Stefan Ortega | İzlemeye Devam | — | 0.67 | — | — | 0.20 | 0.82 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Nathan Morris | Soungoutou Magassa | Reddet | -0.84 | 58% | Çok Pahalı |
| Nathan Morris | Souza | Reddet | -0.84 | 58% | Çok Pahalı |
| Nathan Morris | Stefan Ortega | Onayla | 0.67 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Alexei Rojas Fedorushchenko | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.43 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Josh Acheampong | İzlemeye Devam | — | 0.92 | — | — | 0.20 | 1.08 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Soungoutou Magassa | İzlemeye Devam | — | 0.67 | — | — | 0.20 | 1.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Souza | İzlemeye Devam | — | 0.67 | — | — | 0.20 | 0.88 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Liam Turner | Alexei Rojas Fedorushchenko | Onayla | 0.68 | 62% | Rol Uyumlu |
| Liam Barnes | Josh Acheampong | Onayla | 0.92 | 76% | Rol Uyumlu |
| Nathan Morris | Soungoutou Magassa | Onayla | 0.67 | 58% | Rol Uyumlu |
| Nathan Morris | Souza | Onayla | 0.67 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Myles Lewis-Skelly | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.45 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jorrel Hato | İzlemeye Devam | — | 0.92 | — | — | 0.20 | 0.43 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Soungoutou Magassa | İzlemeye Devam | — | 0.67 | — | — | 0.20 | 0.38 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Liam Turner | Myles Lewis-Skelly | Onayla | 0.68 | 62% | Rol Uyumlu |
| Liam Barnes | Jorrel Hato | Onayla | 0.92 | 76% | Rol Uyumlu |
| Nathan Morris | Soungoutou Magassa | Onayla | 0.67 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Wilson Odobert | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Youri Tielemans | İzlemeye Devam | — | 0.67 | — | — | 0.20 | 0.28 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Liam Turner | Wilson Odobert | Onayla | 0.68 | 62% | Rol Uyumlu |
| Nathan Morris | Youri Tielemans | Onayla | 0.67 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Son Kulüp | Pozisyon | Grup | GS | PS | Güven | Ücret | Son Görülme | Resmi | Hazırlık |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nicolás Romero | Brentford | DC | Defans | 120 | 130 | 48% | 14.0M | 07.11.2026 | 1 | 0 |
| Florentino Luís | Burnley | DM | Defans | 120 | 131 | 48% | 15.0M | 31.10.2026 | 1 | 0 |
| Christantus Uche | Crystal Palace | AMC | Orta Saha | 103 | 127 | 48% | 4.9M | 24.10.2026 | 1 | 0 |
| Angel Gomes | Wolverhampton Wanderers | DM | Defans | 116 | 130 | 48% | 11.0M | 19.09.2026 | 1 | 0 |
| Ladislav Krejčí | Wolverhampton Wanderers | DC | Defans | 109 | 126 | 48% | 8.7M | 19.09.2026 | 1 | 0 |
| Merlin Röhl | Everton | DM | Defans | 113 | 135 | 28% | 8.6M | 22.08.2026 | 0 | 1 |
| # | Pozisyon | Öncelik | Sebep | Min. GS | İdeal GS | Yaş | Bütçe | Durum | Hedef | Yönetim |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #9 | GK | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 108 | 113 | 18–32 | 2.4M | Görüşmede | — | — |
| #13 | MC | Önemli | Kalite Artışı | 145 | 158 | 21–29 | 6.0M | İzlemede | — | — |
| #14 | ST | Önemli | Kalite Artışı | 147 | 160 | 21–29 | 6.0M | İzlemede | — | — |
| #3 | AMR | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 122 | 127 | 18–32 | 6.9M | Tamamlandı | — | — |
| #5 | DL | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 116 | 121 | 18–32 | 6.3M | Tamamlandı | — | — |
| #6 | DL | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 113 | 118 | 18–32 | 6.3M | Tamamlandı | — | — |
| #10 | DR | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 120 | 125 | 18–32 | 2.4M | Tamamlandı | — | — |
| #1 | ST | Önemli | Kalite Artışı | 142 | 155 | 21–29 | 41.1M | Vazgeçildi | Youri Mignolet | ✓ |
| #7 | ST | Önemli | Kalite Artışı | 142 | 155 | 21–29 | 44.2M | Vazgeçildi | Andres Romo | ✗ |