| TV Geliri | $5.5M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $542K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $32.7M |
| Personel Maaşları | $109K |
| Transfer Amortismanı | $944K |
| Borç Faizi | $122K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $58K |
| Tesis Bakımı | $275K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Sep 2027 | $6.0M | $34.2M | $-28.2M | $-23.9M |
| Aug 2027 | $6.0M | $24.3M | $-18.3M | $3.3M |
| Jul 2027 | $8.7M | $32.6M | $-23.9M | $20.7M |
| Jun 2027 | $37.3M | $21.5M | $15.8M | $46.5M |
| May 2027 | $6.3M | $22.4M | $-16.1M | $29.8M |
| Apr 2027 | $7.4M | $30.5M | $-23.1M | $45.0M |
| Mar 2027 | $7.5M | $24.3M | $-16.8M | $67.2M |
| Feb 2027 | $6.4M | $23.2M | $-16.8M | $83.2M |
| Jan 2027 | $8.5M | $22.7M | $-14.2M | $99.1M |
| Dec 2026 | $6.4M | $22.5M | $-16.0M | $112.4M |
| Nov 2026 | $7.5M | $22.8M | $-15.3M | $127.5M |
| Oct 2026 | $45.6M | $31.3M | $14.3M | $142.0M |