| TV Geliri | $20K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $2K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $336K |
| Personel Maaşları | $22K |
| Transfer Amortismanı | $4K |
| Borç Faizi | $52K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $105K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jul 2027 | $22K | $518K | $-496K | $-5.2M |
| Jun 2027 | $182K | $680K | $-498K | $-4.7M |
| May 2027 | $21K | $536K | $-514K | $-4.2M |
| Apr 2027 | $21K | $711K | $-690K | $-3.7M |
| Mar 2027 | $43K | $547K | $-505K | $-3.0M |
| Feb 2027 | $48K | $605K | $-557K | $-2.5M |
| Jan 2027 | $43K | $630K | $-587K | $-2.0M |
| Dec 2026 | $40K | $527K | $-487K | $-1.4M |
| Nov 2026 | $46K | $534K | $-487K | $-920K |
| Oct 2026 | $14K | $715K | $-701K | $-437K |
| Sep 2026 | $4K | $356K | $-352K | $260K |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $800K |