| TV Geliri | $29K |
| Maç Günü Geliri | $12K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $4K |
| Ödül Parası | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $195K |
| Personel Maaşları | $57K |
| Tesis Bakımı | $165K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Mar 2027 | $45K | $417K | $-371K | $1.0M |
| Feb 2027 | $46K | $601K | $-556K | $1.4M |
| Jan 2027 | $84K | $413K | $-329K | $2.0M |
| Dec 2026 | $46K | $413K | $-367K | $2.3M |
| Nov 2026 | $46K | $413K | $-367K | $2.7M |
| Oct 2026 | $72K | $414K | $-342K | $3.0M |
| Sep 2026 | $1.9M | $424K | $1.5M | $3.4M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $1.9M |