| TV Geliri | $3.9M |
| Sıralama TV Bonusu | $783K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $207K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $1.8M |
| Personel Maaşları | $43K |
| Transfer Amortismanı | $520K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $1.0M |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Aug 2027 | $5.7M | $3.3M | $2.4M | $111.3M |
| Jul 2027 | $5.8M | $3.1M | $2.7M | $108.4M |
| Jun 2027 | $21.7M | $3.0M | $18.7M | $105.1M |
| May 2027 | $5.8M | $3.7M | $2.0M | $86.0M |
| Apr 2027 | $5.9M | $2.9M | $3.0M | $83.4M |
| Mar 2027 | $5.9M | $3.9M | $2.0M | $79.9M |
| Feb 2027 | $5.4M | $2.6M | $2.8M | $77.4M |
| Jan 2027 | $6.1M | $2.4M | $3.8M | $95.8M |
| Dec 2026 | $1.8M | $2.1M | $-344K | $91.9M |
| Nov 2026 | $476K | $2.0M | $-1.6M | $92.2M |
| Oct 2026 | $424K | $1.7M | $-1.3M | $93.7M |
| Sep 2026 | $97.0M | $952K | $96.0M | $94.9M |