| TV Geliri | $537K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $24K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $6K |
| Oyuncu Maaşları | $259K |
| Personel Maaşları | $21K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $14K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $3K |
| Tesis Bakımı | $110K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Oct 2027 | $566K | $407K | $160K | $-1.5M |
| Sep 2027 | $166K | $407K | $-242K | $-1.6M |
| Aug 2027 | $197K | $351K | $-154K | $-1.4M |
| Jul 2027 | $38K | $344K | $-306K | $-1.2M |
| Jun 2027 | $38K | $325K | $-287K | $-920K |
| May 2027 | $33K | $311K | $-278K | $-633K |
| Apr 2027 | $12K | $310K | $-298K | $-355K |
| Mar 2027 | $3K | $302K | $-299K | $-57K |
| Feb 2027 | $14K | $336K | $-322K | $242K |
| Jan 2027 | $8K | $294K | $-286K | $565K |
| Dec 2026 | $92K | $271K | $-179K | $850K |
| Nov 2026 | $3K | $284K | $-281K | $1.0M |