| TV Geliri | $36K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $2K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $29K |
| Oyuncu Maaşları | $1.1M |
| Personel Maaşları | $59K |
| Transfer Amortismanı | $20K |
| Borç Faizi | $1K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $41K |
| Tesis Bakımı | $115K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Nov 2026 | $68K | $1.3M | $-1.2M | $-545K |
| Oct 2026 | $115K | $2.3M | $-2.2M | $673K |
| Sep 2026 | $294K | $497K | $-202K | $2.9M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $4.0M |