| TV Geliri | $668K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $38K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $689K |
| Personel Maaşları | $46K |
| Transfer Amortismanı | $8K |
| Borç Faizi | $24K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $125K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Apr 2027 | $706K | $892K | $-186K | $-3.9M |
| Mar 2027 | $723K | $909K | $-186K | $-3.8M |
| Feb 2027 | $283K | $1.0M | $-747K | $-3.6M |
| Jan 2027 | $242K | $1.1M | $-867K | $-2.9M |
| Dec 2026 | $70K | $976K | $-905K | $-2.0M |
| Nov 2026 | $89K | $974K | $-885K | $-1.1M |
| Oct 2026 | $80K | $1.5M | $-1.4M | $-218K |
| Sep 2026 | $74K | $526K | $-452K | $1.5M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $2.0M |