| TV Geliri | $111K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $6K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $338K |
| Personel Maaşları | $60K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $2K |
| Tesis Bakımı | $212K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Nov 2026 | $117K | $612K | $-495K | $2.2M |
| Oct 2026 | $134K | $752K | $-618K | $2.6M |
| Sep 2026 | $101K | $646K | $-545K | $3.3M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $3.8M |