| TV Geliri | $1.3M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $36K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $22K |
| Oyuncu Maaşları | $1.6M |
| Personel Maaşları | $71K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $12K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $185K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jul 2027 | $1.4M | $1.9M | $-532K | $-2.2M |
| Jun 2027 | $5.3M | $2.0M | $3.3M | $-1.7M |
| May 2027 | $1.3M | $2.1M | $-743K | $-5.0M |
| Apr 2027 | $1.3M | $2.0M | $-654K | $-4.2M |
| Mar 2027 | $1.3M | $1.9M | $-584K | $-3.6M |
| Feb 2027 | $1.5M | $2.1M | $-664K | $-3.0M |
| Jan 2027 | $1.3M | $1.9M | $-561K | $-2.3M |
| Dec 2026 | $1.4M | $2.0M | $-565K | $-1.8M |
| Nov 2026 | $551K | $2.1M | $-1.6M | $-1.2M |
| Oct 2026 | $669K | $3.1M | $-2.4M | $338K |
| Sep 2026 | $566K | $1.7M | $-1.1M | $2.7M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $3.8M |