| İsim | Görev | Aktif | Rapor Hazır | Güven | Son Gözlem | Bölgeler |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Temur Ananidze | Baş Scout | 10 | 0 | 42% | 01.06.2027 | Orta-Doğu AvrupaBatı Afrika |
| Giorgi Chakvetadze | Yardımcı Antrenör | 6 | 0 | 46% | 01.06.2027 | |
| Goga Tsitaishvili | Scout | 2 | 0 | 40% | 03.08.2026 | Orta-Doğu Avrupa |
| Mamuka Ananidze | Scout | 2 | 0 | 49% | 31.08.2026 | Orta-Doğu Avrupa |
| Lasha Gvelesiani | Scout | 1 | 0 | 51% | 25.01.2027 | |
| Giorgi Kvaratskhelia | Futbol Direktörü | 0 | 0 | 0% |
| Oyuncu | Pozisyon | Yaş | Kulüp | Scout | Kaynak | Durum | Başladı | Son Gözlem | İzlendi | Maç | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Talep | Son Oy | Karar | Risk |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dachi Tsnobiladze | — | — | Mamuka Ananidze | Personel Önerisi | Aktif | 31.08.2026 | 31.08.2026 | 1 | 0 | 60 | 70 | 58% | 100% | 30.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | ||
| Mate Shatirishvili | DC | 19 | Dinamo Tbilisi | Giorgi Chakvetadze | Personel Önerisi | Aktif | 01.06.2027 | 01.06.2027 | 1 | 0 | 71 | 79 | 52% | 100% | 25.0K | — | — | — | |
| Mikheil Sajaia | DR | 21 | Dinamo Tbilisi | Giorgi Chakvetadze | Personel Önerisi | Aktif | 25.01.2027 | 25.01.2027 | 1 | 0 | 69 | 82 | 52% | 100% | 30.0K | — | — | — | |
| Nika Dumbadze | DR | 21 | Dinamo Batumi | Giorgi Chakvetadze | Personel Önerisi | Aktif | 25.01.2027 | 25.01.2027 | 1 | 0 | 52 | 65 | 52% | 100% | 22.5K | — | — | — | |
| Rezo Lomidze | GK | 26 | Guria | Lasha Gvelesiani | Personel Önerisi | Aktif | 25.01.2027 | 25.01.2027 | 1 | 0 | 43 | 54 | 51% | 100% | 63.0K | — | — | — | |
| Emmanuel Addai | AMR | 26 | Qarabag | Temur Ananidze | Personel Önerisi | Aktif | 01.06.2027 | 01.06.2027 | 1 | 0 | 85 | 100 | 48% | 100% | 1.1M | — | — | — | |
| Abdoulaye Yoro | DM | 20 | Basaksehir | Temur Ananidze | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 91 | 123 | 48% | 100% | 700.0K | — | — | — | |
| Archil Mchedlidze | ST | 35 | Kolkheti | Temur Ananidze | Personel Önerisi | Aktif | 01.06.2027 | 01.06.2027 | 1 | 0 | 55 | 65 | 44% | 100% | 3.1K | — | — | — | |
| Tamaz Makatsaria | ST | 31 | Samtredia | Temur Ananidze | Personel Önerisi | Aktif | 25.01.2027 | 25.01.2027 | 1 | 0 | 63 | 58 | 41% | 100% | 36.0K | — | — | — | |
| Glib Katkov | DR | 18 | Torpedo Kutaisi | Temur Ananidze | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 61 | 72 | 41% | 100% | 80.0K | — | — | — | |
| Giorgi Gabedava | — | — | Temur Ananidze | Personel Önerisi | Aktif | 31.08.2026 | 31.08.2026 | 1 | 0 | 71 | 61 | 41% | 100% | 10.0K | — | — | — | ||
| Archil Mchedlidze | FC | 19 | Saburtalo | Giorgi Chakvetadze | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 96 | 88 | 40% | 100% | 45.0K | — | — | — | |
| Giorgi Gvasalia | DR | 19 | Dinamo Tbilisi | Giorgi Chakvetadze | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 64 | 82 | 40% | 100% | 10.0K | — | — | — | |
| Luka Tsulaia | DM | 20 | Dinamo Tbilisi | Giorgi Chakvetadze | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 84 | 85 | 40% | 100% | 20.0K | — | — | — | |
| Easah Suliman | DC | 29 | Sumgayit | Goga Tsitaishvili | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 69 | 60 | 40% | 67% | 450.0K | — | — | — | Tutum |
| Matej Šimić | DC | 31 | Torpedo Kutaisi | Goga Tsitaishvili | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 68 | 71 | 40% | 71% | 350.0K | — | — | — | Tutum |
| Momo Yansané | AMR | 30 | Pyunik | Temur Ananidze | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 92 | 83 | 40% | 72% | 400.0K | — | — | — | Sakat |
| Agil Mammadov | AMC | 28 | Inter | Temur Ananidze | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 93 | 83 | 40% | 76% | 600.0K | — | — | — | |
| N'Golo Traoré | GK | 27 | Stade Malien | Temur Ananidze | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 76 | 58 | 40% | 68% | 200.0K | — | — | — | Tutum |
| Wilfried Kouassi | GK | 30 | Djoliba | Temur Ananidze | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 60 | 62 | 40% | 69% | 150.0K | — | — | — | Tutum |
| Ağadadaş Salyanskiy | ST | 23 | Neftchi | Mamuka Ananidze | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 75 | 84 | 40% | 75% | 650.0K | — | — | — | Tutum |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jérémie Gnali | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 500000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Mamuka Kobakhidze | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 30000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jérémie Gnali | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 500000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Mamuka Kobakhidze | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 30000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jérémie Gnali | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 500000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Mamuka Kobakhidze | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 30000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jérémie Gnali | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 500000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Mamuka Kobakhidze | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 30000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Saba Kashia | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 22950.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jérémie Gnali | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 500000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Mamuka Kobakhidze | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 30000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Saba Kashia | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 22950.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jérémie Gnali | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 500000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Mamuka Kobakhidze | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 30000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Saba Kashia | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 22950.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jérémie Gnali | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 500000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Mamuka Kobakhidze | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 30000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Saba Kashia | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 22950.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jérémie Gnali | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 500000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Mamuka Kobakhidze | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 30000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Saba Kashia | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 22950.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jérémie Gnali | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 500000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Mamuka Kobakhidze | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 30000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Saba Kashia | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 22950.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jérémie Gnali | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 500000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Mamuka Kobakhidze | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 30000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Saba Kashia | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 22950.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jérémie Gnali | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 500000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Mamuka Kobakhidze | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 30000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Saba Kashia | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 22950.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Saba Kashia | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 22950.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Jérémie Gnali | Reddet | — | -1.21 | — | — | 1.50 | 500000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Mamuka Kobakhidze | Reddet | — | -0.76 | — | — | 1.50 | 30000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Temur Ananidze | Jérémie Gnali | Reddet | -1.21 | 58% | Çok Pahalı |
| Mamuka Ananidze | Mamuka Kobakhidze | Reddet | -0.76 | 58% | Çok Pahalı |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mamuka Kobakhidze | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 60000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Giorgi Kiteishvili | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 135000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Giorgi Kiteishvili | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.49 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Dachi Tsnobiladze | İzlemeye Devam | — | 0.61 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Mamuka Ananidze | Dachi Tsnobiladze | Onayla | 0.61 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tornike Daraselia | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.30 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Giorgi Kiteishvili | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.49 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Son Kulüp | Pozisyon | Grup | GS | PS | Güven | Ücret | Son Görülme | Resmi | Hazırlık |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Abdoulaye Yoro | Dinamo Tbilisi | DM | Defans | 96 | 123 | 65% | 2.0M | 22.05.2027 | 2 | 0 |
| Emmanuel Addai | Torpedo Kutaisi | AMR | Orta Saha | 85 | 100 | 48% | 1.1M | 10.04.2027 | 1 | 0 |
| Komnen Andrić | Torpedo Kutaisi | ST | Forvet | 86 | 113 | 48% | 500.0K | 10.04.2027 | 1 | 0 |
| Jérémie Gnali | Dinamo Batumi | DL | Defans | 80 | 97 | 58% | 500.0K | 03.04.2027 | 1 | 1 |